Wedstrijden JM14

Regio Antwerpen - Vlaams Brabant

Beker RAVB JM14 Zondag 1/5/22 in sporthal De Rode Loop

Poule A RL1                                          Poule B RL2
10u00 OLSE - Sasja                            10u00 Atomix - Schoten

10u30 Leuven - GBSK                        10u30 Uilenspiegel - Heist

11u00 Leuven - Sasja                         11u00 Uilenspiegel - Schoten

11u30 OLSE - GBSK                            11u30 Atomix - Heist

12u00 OLSE - Leuven                         12u00 Atomix - Uilenspiegel

12u30 Sasja - GBSK                            12u30 Schoten - Heist

13u30 Plaats 2A - Plaats 1B

14u30 Plaats 2B - Plaats 1A

15u30 Winnaar 2A/1B - Winnaar 2B/1A

VHV-Tornooien JM14

VHV1 in sporthal De Bist op zaterdag 23/4                 13u30 Uilenspiegel - OLSE
                                                                                          14u00 OLSE - Leuven 2019
                                                                                          15u00 OLSE - Uilenspiegel
                                                                                          15u30 Leuven 2019 - OLSE

VHV2 in sporthal Trudo op zaterdag 07/5                    15u00 Sint Truiden 1 - OLSE
                                                                                          15u30 OLSE - Izegem
                                                                                          16u30 OLSE - Sint Truiden 1
                                                                                          17u00 Izegem - OLSE

VHV3 in sporthal De Meermin op zaterdag 14/05       12u00 Waasmunster - OLSE
                                                                                           12u30 OLSE - Sporting Pelt
                                                                                           13u30 OLSE - Waasmunster
                                                                                           14u00 Sporting Pelt - OLSE

VHV4 in sporthal De Rode Loop 1 op zaterdag 21/05 12u00 OLSE - I Hasselt
                                                                                           12u30 I Hasselt - Evergem
                                                                                           13u00 Evergem - OLSE
                                                                                           13u30 I Hasselt - OLSE
                                                                                           14u00 Evergem - I Hasselt
                                                                                           14u30 OLSE - Evergem